search slide
search slide
pages bottom
Uroda

Jak zapobiegać zmarszczkom – 50+

Jak zapobiegać zmarszczkom – 50+

Skóra kobiety, która ukończyła 50 lat nie jest już tak bardzo elastyczna, jak wtedy, kiedy miała dwadzieścia. Niestety domaga się ona mocnego nawilżania naskórka, jak również silnej kuracji przeciwzmarszczkowej. W tym wieku niestety niezbędne będą różnego rodzaju preparaty, które zapobiegają wiotczeniu skóry. Mają one w sobie odpowiednie witaminy (C, E, A), jak również tzw. fitohormony oraz minerały taki jak: magnez i wapń, które hamują są odpowiedzialne za proces starzenia się skóry. Pamiętać należy, że niestety kuracji odmładzającej nie można przerwać, ponieważ skóra traci odpowiednią gęstość. Kobieta po pięćdziesiątce musi pomóc swojej skórze w regeneracji. Należy stosować krem, który poprawia gęstość. Jeśli więc używamy innego, koniecznie musimy stosować serum liftingujące pod oczy, jak również wokół ust. Najlepszy będzie dla naszej skóry preparat bogaty w substancje modelujące. Niestety owal twarzy jest problemem kobiet po pięćdziesiątym roku życia, ponieważ traci ona krągły kształt.

Tagi wpisu: , .

Kremy przeciwzmarszczkowe – na co zwrócić uwagę

Kremy przeciwzmarszczkowe – na co zwrócić uwagę

Kiedy kupujesz dla siebie kremy zwróć koniecznie uwagę na jego etykietę – powinno być tam napisane, na jaki rodzaj zmarszczek można go stosować – na pierwsze zmarszczki, lub zmarszczki mimiczne. Trzeba również pamiętać o tym, żeby odpowiednio nanieść krem. Jest to podstawa skutecznej walki ze zmarszczkami. Najlepszym sposobem jaki można zastosować jest wklepywanie ogrzanego preparatu. Ogrzej krem nanosząc odrobinę na wewnętrzną stronę swoich palców. Ważne też jest, aby masować swoją napiętą skórę, jak również mięśnie twarzy, wówczas krem lepiej się wchłonie, a substancje, które są w nim zawarte przenikną w głąb naszej skóry. Każdy wie, że wyspany człowiek, to człowiek rześki i szczęśliwy. Podobnie działa nasza skóra – kiedy się wysypiamy ona staje się o wiele piękniejsza. Każda kobieta, która chce być piękna powinna wiedzieć, że najlepszą porą na położenie się spać jest godzina 22, ponieważ badania wykazały, że około godziny 24 nasza skóra się regeneruje. Najważniejsze jest to, aby wywietrzyć pokój, bądź spać przy otwartym oknie – obudzimy się wtedy idealnie wypoczęte i z piękną cerą.

Tagi wpisu: , .

Jak zapobiegać zmarszczkom – 30+

Jak zapobiegać zmarszczkom – 30+

Kobiety mają to do siebie, że bardzo lubią się uśmiechać, ponieważ uważają, że to rozświetla ich twarz. Do tego często mrugamy zalotnie powiekami, żeby zrobić ogromne wrażenie na mężczyźnie. Jak wykazały badania – około 40 mięśni twarzy kurczy się codziennie nawet do 30 tys. razy, co jest powodem powstawania w twarzy małych rys. Z tego właśnie powodu dawniej kobiety starały się nie uśmiechać i za dużo nie mrugać powiekami. Dziś nie jest to już problem, ponieważ stworzono wiele preparatów, które doskonale wygładzają zmarszczki mimiczne. Zanim rozpoczniemy pozbywanie się zmarszczek musimy wybrać odpowiednią strategię – najlepszą dla nas. Żeby w naszym przypadku usuwanie zmarszczek było skuteczne konieczne jest używanie nie tylko kremu na dzień, ale również kremu na noc i osobnego pod oczy. Zapewni to nam odpowiednie nawilżenie skóry, zarówno w dzień, jak i w nocy. Jeden z wybranych przez nas kremów – na dzień lub na noc – powinien działać na naszą twarz przeciwzmarszczkowo. Jest to ważne, ponieważ tylko tak możemy pozwolić naszej skórze się regenerować.

Tagi wpisu: , .

Gładki dekolt i ramiona

Gładki dekolt i ramiona

Kobiety w cudowne letnie dni chcą mieć piękne ramiona i dekolt, których zazdrościć im będą inne kobiety, a podziwiać mężczyźni. Żeby pięknie zaprezentować się na plaży, koniecznością jest, aby skórę nawilżać balsamem do ciała. Aby skóra była delikatna jak przysłowiowy jedwab, trzeba poddawać ją wielu różnym zabiegom, takim zabiegom jak np. masaż i peeling. Miękką i elastyczną skórę kobieta osiągnie za pomocą masażu oliwką. Po każdej kąpieli, najlepiej tej wieczornej każda kobieta w swoją skórę powinna wklepać balsam lub oliwkę z witaminami. Wskutek tego nasza skóra będzie idealnie napięta i jędrna. Kiedy nasza skóra jest szorstka, musimy pamiętać, aby potraktować ją peelingiem. Raz w tygodniu kobieta, której zależy na tym, aby mieć idealnie gładką skórę dekoltu musi nacierać go ziarnistym peelingiem. Jest to bardzo ważne. Najlepszy jest taki, który zawiera minerały morskie, gdyż doskonale ujędrnia i wygładza skórę. Balsam do ciała, to idealny środek dla kobiet, które nie ukończyły jeszcze 30 roku życia. Kiedy dojedziemy do tego, czasu, gdzie skończymy 30 lat, to lepsze dla nas będą kremy i maski, które idealnie odświeżą wygląd szyi i dekoltu. Zmiana ta spowodowana jest tym, iż krem, który stosujemy na co dzień jest bardziej odżywczy niż balsam do ciała.

Tagi wpisu: , .

Porady dotyczące urody

Porady dotyczące urody

Dla wielu kobiet dbanie o urodę to oczywista rzecz. Jednak tak naprawdę na wet nieświadomie wiele z nas popełnia różne nieodpowiednie uczynki, które jednak sprawiają, że nasza uroda na tym cierpi. Dość powszechnym błędem jest to, że zaniedbuje się niekiedy demakijaż., Przyjście nad ranem z imprezy do domu oznacza, że chce się nam bardzo spać i wtedy może się zdarzyć, że faktycznie nie zrobimy tego demakijażu. Jeśli to się zdarza powiedzmy raz na miesiąc czy na pół roku, to jeszcze nic, jednak jeśli powtarza się faktycznie częściej, to może mieć negatywny wpływ na naszą cerę. Ona zawsz musi być przed snem odpowiednio oczyszczona a po oczyszczeniu należy wklepać krem odżywczy. Taki preparat pozwoli zmniejszyć uczcie suchość, dostarczyć skórze tego, czego potrzebuje ona, by się odpowiednio zregenerować. Niestety spanie w makijażu, nawet do czasu doi czasu, to bardzo zły pomysł, dlatego należy tego zawsze na pewno przede wszystkim unikać. Inne błędy związane z urodą też są nagminne, jak nieprawidłowe oczyszczanie skóry, stosowanie kosmetyków nie dla swojej cery itd.

Tagi wpisu: , .

« Poprzednie wpisy